Piotr Bąkiewicz

Lekarz stomatolog

Piotr Bąkiewicz
W Stomatologia Joanna Potocka zajmuje się głównie leczeniem dzieci i młodzieży. W swojej pracy szczególnie realizuje się w stomatologii dziecięcej, stomatologii estetycznej oraz endodoncji otaczając Pacjentów najlepszą opieką. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach, szkoleniach, warsztatach praktycznych i teoretycznych w całej Europie. Posługuje się językiem niemieckim i angielskim, co ułatwia mu komunikację z licznymi Pacjentami zagranicznymi naszej kliniki. Prywatnie od lat trenuje tenisa ziemnego.

Z całego serca polecam Klinikę Pani Joanny Potockiej. Pani Daria – recepcjonistka zawsze znalazła dogodny termin i dbała o miłą atmosferę w poczekalni. Dzięki dr Potockiej oraz dr Michalewicz mam wymarzony uśmiech i dzięki temu moja pewność siebie wzrosła o 100%! Polecam ją każdemu znajomemu. Już nie mogę się doczekać, kiedy tam wrócę!

Alicja Karp

Jestem pacjentką Pani Doktor Joanny Potockiej i szczerze polecam korzystanie z usług kliniki. Efekty leczenia ortodontycznego są widoczne ,już po krótkim czasie noszenia aparatu. Nigdy też nie miałam problemu z umówieniem się na wizytę . Cały zespół pracujący w klinice jest bardzo miły i sympatyczny.

Ewa Zyper

Gorąco polecam klinikę.Pani doktor Potocka jest bardzo profesjonalną i miłą osobą.Obecnie korzystam z aparatu ortodontycznego invisiline.
Jestem zachwycona postępami.Klinika jest wyposażona w sprzęt,który robi wrażenie.Panie asystentki i Pani na recepcji są niezwykle przemiłe.

Magdalena Gruszecka

Klinika

Ul. Wiśniowa 48 B, Zielona Góra

Nasz e-mail

recepcja@stomatologiapotocka.pl

Umów się telefonicznie

+48 603 90 30 55
+48 68 322 30 55

Godziny pracy

Poniedziałek
12:00-20:00

Wtorek
9:00-20:00

Środa
12:00-20:00

Czwartek-Piątek
9:00-15:30